trudnoca

anamalie

Dobar dan ovako menzis sam dobila 27 08 i bio mi je gotov
02 09 tog. Tog istog datuma imala sam odnos dva puta.prvi put
nije svrsio u mene a nakon pola sata opet smo imali i opet nije
svrsio u mene. Mene muci to sto sam prokrvarila posli sexa
jeli mogu ostat trudna i sutrasan mi je malo muka

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne ako su ciklusi redoviti i nije bilo ejakulacije. Dakle nećedoći do trudnoće.

anamalie

Evo mene opet menzis redovito dobivan ali u razmaku 4-5 dana ranije
ejakulacije neznan jeli bila nisam pametna u vezi toga. Strah me je ovo
krvarenje tijekom obrisa.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Inkoherentni ste. Ne razumijem vas.

anamalie

Zadnji san menzisa imala sam odnos,i posli odnosa sam omala malo krvarenje,
Vec od toga dva dana kasnije na obrisu isto mi se vidi krv.
Zanima me od cega jeli moguce da je malo povridio i hoce li
to samo od sebe proci

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno ostatak od menstruacije ili sukrvica od grubljeg odnosa.
Pratite dalje situaciju.