Cudan iscjedak

teica1234

Poštovani radimo na bebi vec 4ti mj...menstruacije su mi na 27 dana..sada na 21 dan ciklusa prilikom brisanja na papiru imala sam proziran iscjedak i tockaste roze i smede mrlje uz lagane grčeve ..tako mi se nikada nije dogodilo pa nezz sta bi to moglo biti..da li bi to mogla biti implantacija ili upala? Kada najbolje napraviti test? Zeljno zelimo bebu a bojim se da cu se opet razocarati..hvala..lp

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, preporučam da učinite test na trudnoću ukoliko izostane menstruacija. Teoretski bi se moglo raditi o implantacijskom krvarenju.