cudni bolovi u lijevom jajniku

gabica1010

Evo ovako..
U desetom mjesecu imala sam svatove,od tada radim na bebi ali nista,htjela sam i ranije bebu ali imala sam bakteriju...pa sam morala cekati da se izljecim
izljacila sam ju u desetom mjesecu ali nisam ostala trudna.muz mi trenutno nije kod kuce ali zadnji odnos smo imali 6.1 a plodni dani su mi krenili 8.1.
Evo vec tjedan dana se micim sa bolovima u lijevom jajniku i dolje u stomaki.bolovi nisu toliko jaki koliko su neugodni.kao da me netko iglicom bocka.a ne mogu taj osjecaj opisat.mislila sam da me crijeva bole al da su crijeva u pitanju bilo sta bi mi se promijenilo u stolici a nije.imam cudnu mucninu dolje u stomaku ali me ne tjera na povracanje pa ne znam da li mi se mozda bakterija vratila zahvatila malo vise od jajnika.ili mozda postoji sansa da sam ostala trudna..iako odnos nisam imala bas tih dana.jako se bojim jer ne bolovi su sve cesci i ne znam da li je moguce da sam trudna.napravila bih test al mislim da je prerano.ali jako se cudno osjecam.kao da nije moje tijelo sad

Dejan Šakoronja, dr. med.

Sve što ste naveli je mogući uzrok, od upale jajnika, ciste, problema s probavom, trudnoća.
Nažalost na osnovu iznesenog ne mogu reći na približno o čemu se točno radi.
Pričekajte menstruaciju odnosno njen izostanak a ako nakon toga problemi potraju, javite se na pregled.