trudnoca

lokikoki

Postovani doktore. Moze li se ostati trudna ako spermu uguramo sa prstima u vaginu?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dakako da je moguće.

korisnica568

Poštovani,
Nisam mogla pronaci temu u kojoj bi postavila pitanje pa cu ga postaviti ovdje. Je li prerano napraviti test za trudnocu 29. Dana ciklusa? Imam neredovite menstruacije,a ciklus mi traje izmedju 30 i 40 dana.
Hvala na odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Rano je a ako su vam ciklusi produženi. Pričekajte još sedam dana.