cuvanje trudnoce

Tamara35

Postovani,trudna sam 13 tjedana,bliznicka trudnoca.Krvarim pa cuvam trudnocu.Brine me moje pomjeranje u krevetu,jer nekad trebam napor na ruke,stomak da se ustanem,okrenem i sl.Mogu li ti napori,posebno na rukama kad se hocu pomaknuti na vise stvoriti napor koji moze izazvat dodatno krvarenje?Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, napori koje opisujete ne mogu utjecati na krvarenje. Nije potrebno strogo mirovanje.