Da li je moguce da je djevojka trudna a nevina?

Vas456

Postovani, imao sam odnose sa djevojkom na dan kada je trebala da dobije menstruaciju tacno prije 7 dana a ona je jos nije dobila. Imali smo dva odnosa u roku od 12 sati, oba puta smo koristili zastitu ali prije i izmedju odnosa je bilo trljanja organa i da nije mozda zatrudnjela od presemene tecnosti(ako ss tako tacno zove)? Nisam svrsio ni jednom tokom odnosa samo posle drugog ali me rukom zadovoljila. Ona je nevina i odnosi su trajali 2-3 min jer je nju boljelo jako. Najvise me brine to sto jos nije dobila. Test nismo radili.
Hvala unaprijed na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom ako niste previše subjektivni, ne bi se radilo o trudnoći. No test neka napravi za svaki slučaj.

Korisnik3467

Zdravo, unapred hvala na odgovoru, evo o vemu se radi, moja devijka i ja smo imali takozvani"seks preko odece" ona je bila u gacicama kao i ja, po zavrsetku toga bili smo jako blizu jedno drugom i u toku tog nazovimo seksa nije doslo do ejakulacije ali potom, se pojavila kap neke tecnosti na mojim gacama, i ona je bila blizu meni, devojka je nevina al znam da to nema neke veze, da li postoji mogucnost trudnoce dq je preslo sa mojih gaca na njene i uslo u rodnicu, to jest da li je moguce da se desi oplodnja?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, ne postoji niti teoretska šansa za oplodnju.