da li je moguce da sam trudna,,

tamarak

postovani,,zadnju menstruaciju sam imala 22,1,,,nisam ju imala cijeli drugi mjesec,,danas je 5.3,,pojavila mi se svijetlo roza krv,,nisam radila test na trudnocu,,molila bih vas vase misljenje,,hvala ...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Napravite test ako ste imali nezaštićene odnose. Ako je negativan pričekajte menstruaciju za koji dan.