da li je moguce da sam trudna iako...

mia.

zdravo, voljela bih da mi pomognete. imala sam s momkom ne zasticeni sex ali nije svrsio u ..., nakon sto mi je prosla menstruacija. medjutim meni je tekao neki smedjkasti iscjedak nekoliko dana nakon menstruacije, i imala sam nekih pored problema, pa me mama vodila da salijem stravu, od toga dana ja nisam 3 noci mogla spavati nikako niti mi se po danu spavalo. nisam mogla jesti, i polako 4 dan sam pocela spavati i jesti ali ne u onolikoj mjeri koliko sam inace jela, a uz to osjecam se stalno pospanom, da li je to zato sto moram raniti pa se ne naspavam ili su sve ovo simptomi trudnoce..
molim vas da mi odgovorite, hvala unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana nekoherentni ste. Kad vam je bila zadnja menstruacija ? Kad ste imali odnos?

mia.

ZADNJA MENSTRUACIJA MI JE TRAJALA NEKIH 7 DANA I NAKON 3 DANA SAM IMALA TAJ ODNOS, I ZATIM SAM PRIMJETILA TE NEKE SIMPTOME,..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, ne znam da li se radi o trudnoći. Vidjet ćete da li će vam kasniti iduća menstruacija.

mia.

Doktore, radila sam test na trudnoću i čekala 10 min, prvo izgleda da je bila hladna prostorija i nije se pokazala ni jedna crtica, i poslije kad sam primjetila do pomjerila sam test na toplije i pokazala se jedna crtica tj ona sto pokazuje da nema trudnoce, da li je moguce da je to tacno ili ? ipak cu ja uraditi novi test ali me zanima da li je moguce da je test ipak pokazao ispravno ? unaprijed zahvlana.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, negativan test, ne trebate ga ponavljati.

uvelaruza

Postovani
Odnose sam zadnji put imala 02.11.,bez zastite. Nije ejakulirao u mene,ali ga je odmah vratio unutra.
Menstruaciju sam trebala da dobijem 03.11.
05.11. pojavilo mi se nešto kao roze iscjedak a zatim,svijetlo smedji iscjedak. Narednih 4-5 imam nešto kao tamno smedju menstruaciju. Nije obilno. Jednom dnevno "se pojavi".
Da li je moguće da sam trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana ako vam je to jedini odnos u ciklusu onda mislim da ne.
Ako ste prije toga imali odnose onda svakako postoji šansa.
Napravite test na trudnoću.

shoto

Postovani,da li je moguce da sam trudna?Nezasticeni odnos sam imala 26.08. na prvi dan menstruacije.Posle sam imala dve redovne menstruacije na 28 dana ali je druga trajala krace.Na ultrazvuk sam bila 8 nedelja posle odnosa i trudnoca se nije videla,uradila sam i 3 testa svi su negativni.Ja osecam neko pulsiranje u stomaku i to mi ne da mira.Recite mi da li postoji sansa da se na ultra zvuku nije videla trudnoca,ili sam ja to umislila?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, ne umišljajte si. Nikako se ne radi o trudnoći.

mis12345

uradilasam dva testa za trudnocu, oba su bila negativna. prvi sam uradila 10 dana posle odnosa. kasnila mi je menstruacija, nakon testa sam dobila, zatim sam dobila naredna dva meseca tacno kad sam trebala. nakon trece menstruacije uradila sam drugi test bio je negativan. nemam nikakvih siptoma, a i dalje me strah. molim vas odogovorite, da li je ovo samo stah ili je moguce da se desi ne zeljena trudnoca???

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana ne radi se o trudnoći. Pošto ste pod velikim strahom savjetujem uzimanje kontraceptivnih pilula.

mis12345

mnogo vam hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

Anoniii

Postovani, menstruacija mi kasni vec 4 dana, pa sam se zabrinula. Obzirom da sam nevina, momak je samo presao svojim spolnim organom preko mog. Zanima me kolika je vjerovatnoca trudnoce, ako nije bio ni blizu svrsavanja, a da je eventualno nekako neka kapljica dospjela unutra? I zanima me, ako je rukom presao preko nje, postoji li mogucnost trudnoce? Jedino sto imam od tih "trudnickih simptoma" je kasnjenje menstruacije, i ucestalo mokrenje. Unaprijed zahvalna

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šansa za trudnoćom ne postoji u vašem slučaju.