molim savjet

anastazija007

Poštovani doktore

Zadnji spolni odnos sam imala 29.07 a menstruacija prije tog nezastićenog odnosa sam imala 22.07.Poslje toga sam imala menstruaciju redovnu 18.08 te 14.09.
Nisam od toga zadnjeg odnosa 29.07 više bila spolno aktivna.Te vadila 2 bete hcg koje su bile negativne i par testova za trudnocu koji su isto bili negativni.Ovaj mjesec mi kasni 3 dana .Jel moguća trudnoća s obzirom da sam imala dvije menstruacije negativne testove i beta.Malo sam uplašena pa molim savjet

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći naravno.

anna122

Poštovani,
Spolne odnose,koristeći metodu prekinutog snošaja, sam imala 29.8. Sigurni smo da nije nista ejakulirao u mene jer je izvadio i tek nakon otprilike pola minute ejakulirao. Menstruaciju sam dobila 22.9. što je 29. dan ciklusa. Krvarenje je bilo malo slabije ali trajalo je 3 dana uz jos 2 dana smeđeg iscjetka. Sada mi je 32. dan ciklusa i menstruacije jos nema, u međuvremenu nisam imala nikakve spolne odnose od zadnjeg puta 29.8.
Da li da jos sacekam ili da napravim test? I ako nije trudnoća koji je moguć razlog "kašnjenja"? Bila sam bolesna pod temperaturom i proljevom 2 dana, od 17.10 navecer do 19.10., da li to ima ikakve veze? Simpoma trudnoće nisam imala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

<Ne treba test na trudnoću. O uzrocima izostanka prevrtite malo prijašnje posteve koji govore o tome. Ne mogu se na svakoj stranici ponavljati.

anna122

U redu, ispričavam se.
Hvala puno na odgovoru!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.