Da li je problem ?

korisnik 1

Poštovani, 9.1. sam stupila u prvi seksualni odnos, i buduci da je bio prvi put da ne pricam o tome sada zna se sta bude, međutim da li je moguce i da nakon 3-4 puta nakon sto imam odnos bude neka blaga sukrvica ? i to traje mozda dan nakon odnosa, i kasnije nista? Mislim, za mene su to još uvijek početci, ali to mi nekako ne izgleda baš sasvim ok , pa me zanima vaše mišljenje ..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Moguća je sukrvica svakako. Vjerovatno se radi o ozljedi vanjskog spolovila ili rodnice pa svakim odnosom dolazi do opetovane sukrvice.
Savjetujem pauzu od odnosa desetak dana.

korisnik 1

znači nije to toliko strašno, ako se događa nakon prvih nekoliko puta ?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Tako je.