Moja devojka

Zikica

Moja devojka i ja smo imali prvo suvi seks, pre nego sto smo se skinuli i poceli da vodimo ljubav, ali to nije bilo u potpunosto vodjenje ljubavi, jer ovoje smo bili nevini, a ona se plasi bolova. Posle toga smo poceli sa vodjenjem ljubavi, ja sam krenuo u nju, ali onda smo zbog bola koji je ona osetila stali. Posle opet mali suvi skes preko gaca i ja sam svrsio. To sam sve obrisao vlaznim maramicama, ali smo opet to poceli da radimo, samo sto smo krenuli da vodimo normalno ljubav, ali smo ubrzo prestali zbog bolova koje je imala. Ali opet ne znam da li sam svu spermu obrisao, a ponovo smo poceli. Proslo je dva dana, pocelo je da je krvari, ali i da je bole jajnici. Procitala je na netu da je to normalno posle gubljenja nevinosti. Sada je cetvrti dan, boli je sve vise i vise. Ja sam nasao na netu da nakon zaceca treba da prodje 6 dana. A njoj su simptoomi trudnoce poceli da se pojavljuju nakon 3 dana. Ima skoro sve simptome trudnoce, i plasi se. Jel je mogla da zatrudni, sta vi mislite? Treba mi savet nekog ko se razume u to.

Dejan Šakoronja, dr. med.

O kakvoj trudnoći govorite. Djevojka krvari jer je vjerovatno dobila menstruacije. Niste na to pomislili?

Zikica

Pa nismo, jer treba da dobije za otprilike 19 dana. Zato vas i pitamo.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako se krvarenje nastavi sugeriram pregled.