Da li je to u redu ?!

athena19

Pozdrav! Prije 2 mjeseca imala sam prvi odnos sa partnerom,koji je bio izuzetno bolan,ali bez krvarenja..Nakon toga,svaki put kada bi imali odnose osjecala sam nelagodu tj.bol u predjelu desnog jajnika,te na vanjskom dijelu vagine,gdje koza oko spolvila dobije tamno crvenu boju,i kao da postane deblja,.osjecam kao kao da je ispucala(nije,al takav je osjecaj),taj bol traje od polovine odnosa,i 4-5 sati posle..da li je to u redu?ili postoji neki problem?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno se radi o upali u rodnici kao i vanjskog spolovila. Probajte Canesten 3 /Canesten combi vaginalete i kremu za izvana.