Da li postoji mogucnost da sam trudna?

selly_65

Postovani. Imala sam menstruaciju 06.03.2016. i bila je savim drugacija nego inace. I krace je trajala. Zadnjo odnos sam imala 03.03.2016 ,znaci 3 dana prije nego ce stici menstruacija. Eh sad imam jutarnje mucnine,uzasne. Mucnine me probude svako jutro,ponekad povracam,ponekad ne,ali cijelo jutro su prisutne. Osjecam umor, stalno mi se spava , i primjetila sam na grudnjaku male zute tackice , tj da mi iz bradavica istice zuti iscjedan , u malim kolicinama, ponekad ostane pomalo stvrdnut na bradavicama. Grudi su mi otecene , i bole me.Prekljucer , 01.04.2016. sam opet dobila mentsruaciju,isto tako drugacija,manje obilna , i vise vodenasta i rozkasta. Vec sam uradila 2 testa prije nego cu dobiti ovu zadnju menstruaciju,oba su bila negativna. I imala sam nezasticene odnose. Kolika je mogucnost po opisanim simptomima da sam trudna? Unatoc tome sto imam menstruaciju,ali manje obilnu nego inace. Hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći. S obzirom na smetnje javite se obiteljskom liječniku.

inanah

Poštovani zadnja menstruacija mi je bila 21.5 pijem kontracepcijske tablete i zbog neredovitih menstruacija sam pila duphaston u zadnjih nekoliko dana grudi su mi natečene i imam vodenkast iscjedak dali je moguća trudnoća

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije.

majamaja9

Imala sam slucaj sa jedne devojke koja je bila trudna 2 mes a dobila je menstruac,onda je ispalo da nesto nije bilo u redu pa abortirala....pitanje je da uvek kazete da nije moguce biti u drugom stanju a da dobijete menstruaciju ali eto ona dobila.Ja sam zadnji odnos imala pre mesec i po dana,odma nakon odnosa po 5 dana dobila sam redovnu menstr ,evo i sledeca sam dobila ali su malo oskudnije u odnosu na druge.Jel je moguce da sam trudna??

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći prema opisanom, ako sam vas dobro razumio.