Da li sam trudna

Jamila

Treba mi stručan odgovor.ovako imala sam menstraciju 22.novembrA.inace mi je Redovna Men's.i traje mi sedam dana pa sam 18 decembra imala odnose decko mi je svrsio u vagini i dobila sam posle dva dana 20 decembra.da li je moguce ostati trudna u velikoj sam dilemi.mada mi nisu bili plodni dani.da li postoji mogucnost da ostanem trudna.molim vas da mi odgovorite. Unapred hvala svima ko mi odg.ali sto brže jer sam u stresu.unapred hvala od srca.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije moguće jer ste nakon odnosa dobila menstruaciju. Dakle niste trudna.

andr37

da li sam trudna
evo ove simptome imam
mucnina,kiselina,bolovi u stamaku ponekad,nisu cestial kada me zaboli, bas me zaboli,glava me boli,povracam
Uradila sam 3 testa od kojih je jedan pozitivan dojke su mi se povecale i noge molim vas za brz odgovor imala sam nesto u tipu menstruacije al bila je blaga crvena boja i u tipu vode .Molim vas za brz odgoor

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nabacali ste gomilu simptoma koji nisi specifični za trudnoću.
Napravite beta hcg iz krvi.

anonimka1234

Dobar dan. Imala sam spolni odnos s deckom pri cemu je kondom puknuo. On je to odmah osjetio i odmah smo prekinuli odnos. Nije svrsio. Zanima me dali mogu ostat trudna? Zna se dogodit da mu curi neka tekucina tokom sexa u malim kolicinama ali mislim da nije sperma. Taj dan sam imala po kalendaru ovulaciju, no neznam jeli se normalno to racuna jer mi je prosli mjesec menstruacija kasnila dva tjedna. Lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom neće doći do trudnoće.

petraaaa236

Bok..imam jedan problem....ovaj mjesec imala sam nezasticen odnos i momak ga nije izvadio...trebala sam trebala dobit 15.3. no dobila sam tek 22.3. i trajala je cetiri dana prva dva dana i nije bila jaceg inteziteta kao i inace .. ima tri cetiri dana primijetila sam kapljice krvi na gacama ..isto tako zadnjih dana imam pojacani gusti bijeli iscjedak i boli me na desnoj strani pri dnu stomaka..
Je li moguce da se radi o trudnoci,cisti,upali ili necem takvom? Unaprijed hvala

mare999

Imam 16 god i imala sam spolne odnose sa deckom.
Zadnji put sam imala mjesecnicu 09.03 i 11.03 sam imala spolni odnos sa deckom..
I tj dana poslje opet(spolni odnos)
Decko nikad nije svrsio u meni..uvijek pazi da svrsi van ..
A mjesecnicu sam trebala navodno dobit 31.03 jer mi tako pise u kalendaru za mjesecnicu.I po tome kalendaru mi kasni 5 dana(danas je peti dan)
Bojim se uzasno da nisam mozda trudna.
Nemam simptome koji bi ukazavali na to..npr kao osjetljivost na dojke..mucnina.."velika glad" ...i da mi se stalno ide na wc
Molim odgovor. I unaprijed hvala i ako sam bila naporna oprostite.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Petra prema opisanom mislim da se ne radi o trudnoći. O cisti ili upali nožda.
Otiđite na pregled.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mare prema
Opisanom ne bi se trebalo raditi o trudnoći.
No s obzirom na kašnjenje ipak isključite trudnoću.