Podizanje mjehura mrezicom

vesela1957

Imam 57 godina. Imala sam operacicu vaginalnog podizanja mjehura mrežicom. Proslo je vec 55 dana, a jos svakodnevno osjećam bolove u donjem dijelu trbuha. Pijem svakodnevno Brufen 600 2 puta na dan. Ne mogu bez tableta. Zanima me da li je to normalno za ovu fazu poslije operacije i koliko će to još trajati. Molim Vas pomozite.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Otiđite na pregled da se ustvrdi da li je bol povezana sa zahvatom.
Sugeriram korištenje estrogenskih preparata lokalno u rodnicu tri put na tjedan.