Da li sam trudna?

123me

Pozdrav, imala sam prvi seks 18 avgusta, koristili smo zaštitu i pazili maksimalno, partner nije uopšte svršio jer nismo dugo i bolilo me je. Ali sad se javlja problem jer sam trebala da dobijem 20.avgusta, a danas je već 24. avgust i još nisam dobila. Moram naglasiti da me bole grudi, jajnici i stomak i čitala sam sa su to simptomi trudnoće. Bojim se mnogo, i pitam se da li možda nismo primjetili da je pukao kondom, i da li je moguće da zatrudnim ako dečko nije svršio u mene (nije čak uopšte svršio). Hvala unaprijed.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ukoliko nije došlo do ejakulacije ne postoji mogućnost trudnoće.

Marijaa1999

Postovani, nikada nisam do sada imala odnos, idalje sam nevina. Za vreme ovulacije sam se "igrala" sa deckom. Oboje smo zavrsili i ja sam se obrisala njegovim pesirom kojim se on obrisao pola sata- sat pre toga. Glupa ideja znam.
I drugi dan su nam se ograni samo povrsno dorirnuli, dakle nije usao unutra i nije mi skunuo nevinost.
Posto nikada nisam ovako nesto radila, zanima me da li postoji mogucnost da ostanem trudna. Nikada nije zavrsio u meni niti na meni. Ali eto bilo je dodira nasih polnih organa i brisanja peskirom.
Hvala na odgovoru.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ne postoji nikakva mogućnost trudnoće.