Ginekologija i opstetricija


Da bi mogli slati poruke na forum trebate se prijaviti. Novi korisnici mogu se registrirati ovdje. Molimo vas da prije registracije pročitate Pravila za korištenje foruma.

Broj tema: 11777 | Broj poruka: 85227

Forum nije u funkciji!

No pregled objavljenih poruka Vam pruža veliki broj korisnih informacija iz navedenog područja.


Da li sam trudna?


Autor Poruka

Ivo Balenović, dr. med.

06.05.2022. 10:10

Poštovana, bez uzv pregleda ne mogu reći o čemu se radi. Savjetujem da se javite liječniku.

DB777

06.05.2022. 18:50

Poštovani doktore, imala sam nezasticen odnos u noci na 14. i 15. dan ciklusa. Ciklusi su mi 28-30 dana. Imali smo opetovan odnos koji je bio pola sata nakon prvog odnosa prilikom kojeg je ejakulirao vani. Kolike su šanse da je došlo do trudnoće?

slavica1567

08.05.2022. 00:15

Postovanje doktore, nezasticen odnos bio je 24.aprila zadnja menstruacija 8.aprila posle nezasticenog popila sam escapelle nisam sigurna da li su plodni bili dani u pitanju, danas 7 maja sam prokrvarila malo u pitanju je cista crvena krv, menjutim sada nicega nema i imam zatvor kao i bol u grudima, da li sam trudna?

Ivo Balenović, dr. med.

09.05.2022. 20:45

Poštovana DB777, šanse su samo teoretske.

Ivo Balenović, dr. med.

09.05.2022. 20:45

Poštovana slavica, odnos je bio pred sam kraj plodnih dana. Tabletu ste uzeli na vrijeme. Ako želite isključiti trudnoću sa 100% sigurnošću uradite test.

Nina1909

06.06.2022. 09:40

Imala sam nezasticen odnos 22og s tim da mi je 15 dan od menstruacije 25og sto bi trebala biti ovulacija i osjecala sam simptome ovulacije u vidu povecane seksualne zelje i bijelog pranja. E sad popila sam tabletu ella one odmah poslije nezasticenog odnosa gdje sam ju i povratila jedno 15 min poslije .. mislim da nisam citavu, sad me zanima i ako sam povratila neki jedan dio rastopljeni da li sam trudna ?

iva420

13.06.2022. 08:15

Poštovani
U vrijeme plplodnih dana (mozda cak i dan ovulacije), imala sam 2 nezasticena odnosa. Razmak izmedu odnosa je bio vise od 7,8 sati. Ejakulacija nijednom nije bila unutar rodnice, vec uvijek izvan (po trbuhu, nozi...). Mene brine jel moze doci do trudnoce s obzirom da su plodni dani u pitanju?
Hvala na odgovoru.

Marinko21

14.06.2022. 15:35

Lijep pozdrav, evo moje situacije.
Curina mjesečnica je počela 09.05.2022. ciklus joj traje 28-30 dana. Imali smo smo seksualni odnos 16.05.2022. Prvi puta sam ušao u nju bez kondoma. (Možda minuta seksa, nije bilo ni blizu ejakulacije) Nakon toga sam stavio kondom i imali smo zaštićeni odnos, gdje sam ja ejakulirao u kondom i izvan nje. (Kasnije i provjerio kondom, sve je u redu bilo s njim). Svi odnosi nakon toga su bili zaštićeni gdje je ejakulacija bila izvan cure u kondom.
Prema njezinom kalendaru menga joj je trebala doći 07.06.2022., no nije došla do sad. (Znaci kasni 7 dana, ona kaže da joj to nije baš uobičajeno) U subotu 11.06.2022. je napravila rani test za trudnoću i pokazao se negativnim. Nakon svega navedenog ovdje i moje zdrave logike, prilično sam uvjeren da je gotovo nemoguće da je ona trudna. No zamolio bih vas i za vaše mišljenje, čisto da ona bude mirnija jer ju jako stresira to što joj menga kasni. I koji bi bili daljnji koraci?
Unaprijed hvala na odgovoru