Da li sam trudna?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, bez uzv pregleda ne mogu reći o čemu se radi. Savjetujem da se javite liječniku.

DB777

Poštovani doktore, imala sam nezasticen odnos u noci na 14. i 15. dan ciklusa. Ciklusi su mi 28-30 dana. Imali smo opetovan odnos koji je bio pola sata nakon prvog odnosa prilikom kojeg je ejakulirao vani. Kolike su šanse da je došlo do trudnoće?

slavica1567

Postovanje doktore, nezasticen odnos bio je 24.aprila zadnja menstruacija 8.aprila posle nezasticenog popila sam escapelle nisam sigurna da li su plodni bili dani u pitanju, danas 7 maja sam prokrvarila malo u pitanju je cista crvena krv, menjutim sada nicega nema i imam zatvor kao i bol u grudima, da li sam trudna?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana DB777, šanse su samo teoretske.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana slavica, odnos je bio pred sam kraj plodnih dana. Tabletu ste uzeli na vrijeme. Ako želite isključiti trudnoću sa 100% sigurnošću uradite test.

Nina1909

Imala sam nezasticen odnos 22og s tim da mi je 15 dan od menstruacije 25og sto bi trebala biti ovulacija i osjecala sam simptome ovulacije u vidu povecane seksualne zelje i bijelog pranja. E sad popila sam tabletu ella one odmah poslije nezasticenog odnosa gdje sam ju i povratila jedno 15 min poslije .. mislim da nisam citavu, sad me zanima i ako sam povratila neki jedan dio rastopljeni da li sam trudna ?

iva420

Poštovani
U vrijeme plplodnih dana (mozda cak i dan ovulacije), imala sam 2 nezasticena odnosa. Razmak izmedu odnosa je bio vise od 7,8 sati. Ejakulacija nijednom nije bila unutar rodnice, vec uvijek izvan (po trbuhu, nozi...). Mene brine jel moze doci do trudnoce s obzirom da su plodni dani u pitanju?
Hvala na odgovoru.

Marinko21

Lijep pozdrav, evo moje situacije.
Curina mjesečnica je počela 09.05.2022. ciklus joj traje 28-30 dana. Imali smo smo seksualni odnos 16.05.2022. Prvi puta sam ušao u nju bez kondoma. (Možda minuta seksa, nije bilo ni blizu ejakulacije) Nakon toga sam stavio kondom i imali smo zaštićeni odnos, gdje sam ja ejakulirao u kondom i izvan nje. (Kasnije i provjerio kondom, sve je u redu bilo s njim). Svi odnosi nakon toga su bili zaštićeni gdje je ejakulacija bila izvan cure u kondom.
Prema njezinom kalendaru menga joj je trebala doći 07.06.2022., no nije došla do sad. (Znaci kasni 7 dana, ona kaže da joj to nije baš uobičajeno) U subotu 11.06.2022. je napravila rani test za trudnoću i pokazao se negativnim. Nakon svega navedenog ovdje i moje zdrave logike, prilično sam uvjeren da je gotovo nemoguće da je ona trudna. No zamolio bih vas i za vaše mišljenje, čisto da ona bude mirnija jer ju jako stresira to što joj menga kasni. I koji bi bili daljnji koraci?
Unaprijed hvala na odgovoru