Da li se moze zatrudniti na ovaj nacin?

marijana24

Postovani doktore sinoc sam s deckom imala nezasticen spolni odnos ali je on prije ejakulacije izvadio na 5 min i ejakulirao van mene a ja sam u plodnim danima, nakon sto je ejakulirao obrisao je i nakon 3-4 sata ponovo smo se dodirivali tj. on je svojim penisom dodirivao moju vaginu i malo glavicem usao, da li je moguce od toga zatrudniti??

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šanse su male.

marijana24

Znaci da ipak postoji sansa da se na taj nacin zatrudni, bez obzira sto je proslo 3-4 sata od prvog odnosa i sto je on svoj penis obrisao i sto me taj drugi put samo dodirivao a nismo imali odnos..

marijana24

ima li potrebe da napravim test na trudnocu?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ma ne treba vam test. Šanse su samo u nekoj teoriji.