dali je moguca trudnica

tinchy93

Postovanje Ivo!
Zadnja mjeseca mi je bila 11.8 traja mi je 5 dan.ciklus mi traja 28-30 dana. Redovan mi je ciklus.
Sinoc smo decko i ja imali odnos bez zastite.on nije siguran dali je svrsio u meni kako mi je sinoc bio najplodnij dan.odma nakon nekih sat vremena sam popila tabletu za poslje ellaone 30mg.
Koliki mi je sigurno da necu ostati trudna. Dali ima potrebe da radim tester.
Hvala na odgovoru

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, od 100 žena koje uzmu EllaOne tabletu 2 će ostati trudne, dakle zaštita je visoka, ali nije 100%. Test na trudnoću možete uraditi tek ukoliko Vam izostane menstruacija.

tinchy93

Poštovanje Ivo! Jos nisam dobila menstruaciju.
Radila sam 6.9 predvece test bio je negativan.zatim sam ga radila 8.9 i 13.9 ujutro. I ta dva su mi bila negativna. Dali da se brinem il ne jer mi jos nije dosla.
Dali da napravim jos jedan tester.il ona kasni od tableta i stresa tako puno.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, obzirom na vrijeme koje je prošlo od odnosa, testovi su pouzdani. Ne radi se o trudnoći. Najvjerojatnije je u pitanju hormonska neravnoteža. Preporučio bih da uradite hormonsku analizu.

tinchy93

Hvala vam na.odgovoru. i na preporuci.svakako cu je napraviti

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu.