Yasmin i sex bez zastite prve sedmice

CLAY

Cura mi je dobila menstruaciju prije dva dana, osjetila je oko 16:30(13.sep), prvu tabletu je popila juce u 16(14.sep), a mi smo sex imali sinoc pri cemu sam svrsio u njoj, jutros sam porocitao u upustva da ako se pocne uzimati drugog dana to obicno znaci da nije zasticeno.
Sada htjeo bi jos da dodam da sam juce svrsio u nju tek prilikom cetvrtog svrsavanja, stim sto su prva dva bila ujutru, a ja uzimam testosteron depo 500 mg sedmicno ovo je 9 sedmica, pa ne znam sta da radimo i kolika je vjerovatnoca da ostane trudna, njoj je ovo prvi put da pije pilule za kontracepciju. Ona ima 19 god a ja 22

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, samo neka nastavi s redovitim uzimanjem tableta. Iako nije krenula s prvim danom, tablete će gotovo sigurno spriječiti ovulaciju, i tako onemogućiti oplodnju. Mogućnost trudnoće je samo teorija.

CLAY

Uredu, hvala vam puno

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu.