Dali je moguca trudnoca

Medonja1975

Zadnja menstruacija mi je bila 23.02.2018.jos nisam dobila,svremena na vreme mi je po malo muka,nekada u kolima kad se vozim,na dojkama mi se pojavile sa strane kao plavkaste vene,nisam nesto drugo primetila znacajno,na gacicama mi ss pojavilo belo pranje malo...dali je moguce da sam trudna..ne radi mi se test jos da se ne razocaram..hvala unapred

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema svemu što ste naveli postoji mogućnost trudnoće. Jedini sigurni način da se to ustanovi je test i/ili pregled.