Dali postoji mogucnost trudnoce?

Lucyy

Postovani,
spolni odnos sa deckom sam imala prije 5 dana, koristili smo zastitu i svrsio je u kondom, ali kondom nije puknuo, provjerili smo. zatim smo nakon 20ak minuta ponovno stupili u odnos bez kondoma ali spolni organ je bio suh, sperma se sasusila vec stoga koliko sam upucena vise nije ziva, ispravite me ako grijesim, Danas sam pocela osjecati bol u grudima te sam vidjela obilni crvenkasto smedi iscjedan na donjem rublju. Zadnju menstruaciju sam imala 28.7, a dobila sam ju 24.7, krvarenje traje 5-6 dana, ciklusi nisu redoviti ali razlika je u 2 dana maksimalno (27-29 dana). Dali je moguce da je ovo menstruacija ili postoji mogucnost trudnoce?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Pogledajte datume zadnje menstruacije pa se ponovno javite s točnim podatcima.
Opetovani odnosi mogu dovesti do trudnoće.