ukocenost

majaba3

Postovani Doktore,

Hvala na svim misljenjima. Htjela sam da vas pitam, dok sam bila da izvadim bris vag.i cerv. bila sam jako ukocena, jedva su mogli sa mnom, govorili su da se opustim. Sta da radim? Inace sam bas osetljiva, sve osecam. I posto mi se ciklus poremetio sa 28 na 26 dana, da li preporucuje da pocnem da pijem macinu travu i vrkutu?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Biljne preparate možete uzimati svakako. Ukočenost je možda posljedica pristupa ginekologa, straha od nove situacije, straha od boli.
Ukočenost može biti i posljedica prijašnjih bolnijih pregleda, neugodnih životnih situacija poput pobačaja, operativnih zahvata .
Također može biti posljedica anatomski uske rodnice, prevelikih instrumenata za pregled itd.

majaba3

Hvala doktore.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.