dali sam trudna

marija018

poz! zadnju menstraciju sam imala od 16.5 do 21.5 27.5 sam imala nezasticen odnos i muz je svrsio u mene sad me zanima kad mogu naporavit test na trudnocu dali mi je rano sad napravit il da cekam iducu mestruaciju? hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Najranije u vrijeme očekivane menstruacije ili koji dan kasnije ako kasni. Nikako ne prije toga.

Nemyyyy

Postovani,da li je normalno da me nakon normalne menatruacije ,malo stomak boli kao pred istu...bolovi nisu jaki ...onako dosta blazi ali cudno kao pred menstruaciju ,zbog cega bi to moglo biti ,da li ima veze sa bilo cim ,nekom upalom ili nesto drugo ?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne mogu znati. Pratite dalje situaciju pa ako potraje javite se na pregled.

Emina42

Postovani,zadnju mjesecnicu imala sam od 8 do 13.5 i sad mi kasni 3. dan,inace mi ciklus traje 27-28 dana,ostao je redovit nakon prestanka uzimanja kontracepcijskih pilula u 12 mj i to je sada prvi put da mi mjesecnica kasni pa me zanima dali se radi o trudnoci jer sam spolni odnos imala za vrijeme neplodnih dana,a decko nije ejakulirao u mene

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne znam o čemu se radi. O uzroku izostanka menstruacije pročitajte u prijašnjim postevima. Ako ste spolno aktivna, a jeste i kasni vam menstruacija, napravite test na trudnoću za početak.