Dali sam trudna?

Ivana.M

Dobar dan. Jako zelimo bebu. Zadnju menstruaciju sam imala od 22-27 Oktobra. Odnos smo imali 4.Novembra kada je svrsio u meni. Od tad evo vec 3 dana stalno su mi gacice vlazne imam neki providan iscjedak. Izvini te i hvala unapred na odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mislim da se ne trebate brinuti. Plodni su dani i iscjedak je takav. Imali ste odnos tijekom plodnih dana te možda dođe do trudnoće.