Odnosi posle terapije vaginaletama????

Tamereska

Postovani, unazad sest dana, po preporuci ginekologa, koristila sam
vaginalete Fluomizin zbog pojacanog sekreta. S obzirom da sam procitala
da za vrijeme koriscenja terapije treba izbjegavati intimne odnose, pa cak i
sa kondomom jer vaginalete mogu smanjiti njegovu efikasnost, interesuje me
poslije koliko dana od dana koriscenja zadnje vaginalete mogu bezbedno sa kondomom
stupiti u intimne odnose!? Da napomenem zadnju vaginaletu sam stavila u utorak uvece.

Unapred hvala!

Pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, nakon dva dana od završene terapije.

nada_86

Da li se nakon terapije vaginaletama mora koristiti kondom? Koristim Yaz tablete. Je li i u tom slucaju nakon 2 dana?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana dan dva nakon završene terapije možete imati odnose bez zaštite.