Dali se moram brinuti

Vesela1511

Imam 35 god.prije 3god operirana sam od zlocudnog tumora tj.radila konizaciju i izvadili mi lijevi jajovod.do sad je bilo sve u redu papa .u petak sam vadula tum.markere i bili su22 a dr.mi je nasao cistu 25mm i polip 7mm na maternici.cista nije pukla prilikom menge pa nije vodena pa me zanima jel se trebam brunut...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne trebate se brinuti. MArkeri su normalni a polip treba nadzirati pa ako raste operativno ga maknuti.

Vesela1511

Hvala vam puno samo da jos pitam zeljezo sam vadila bii ni je 30.10 te uibc ni je niski i tibc nisji sto to znaci..i tlak mi je niski...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Javite se u svezi sa željezom liječniku obiteljske medicine.

Vesela1511

A sto se tice ciste od 25mm i polipa id 7mm jel je to problem

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije. Ne zahtijeva za sada operativni zahvat. Savjetujem UZV pregled kroz 3 mjeseca. Dakle dalje ekspektativno.

Vesela1511

Eto bila sam na uzv polip je i dalje prisutan i narasao je i dr.spominjao histeroskopiju.na maternici je unutra

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako je narastao onda je histeroskopija rješenje.

Vesela1511

Zanima me dole imam vibracije i cudan osjecaj....sto da radim....

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne znam što znače vibracije u ginekološkom sustavu. Ako imate polip te veličine morate na histeroskopiju.