Dali su to simptomi trudnoce zbog iscjedka

Andrea1992

Postovani!
vako razmisljala sam dali se javit i odlucila sam jer ne mogu vise cekat...imam 21godinu i ne zelim jos dijete jer mi je rano za to..
vako imala sam zadnju menstruaciju 11.11.2013 koja je dosla sa zakasnjenjem.. i trebala bi iducu dobit 8.12.2013 ciklus mi traje od prilike 28 dana...ali zna mi nekad kasnit po par dana ali ju dobiem,
ali me zanima jedna stvar koja me pati, imala sam spolni odnos s deckom bez ikake zastite 23.11. i 30.11. ali nije ejakulirao u mene iako se bojimo da nije nesto izmaklo.. dobila sam od tada 2-3 puta iscjedak(pomalo smedi) ujutro ili navecer, ne sjecam se dali sam ga prije imala..posto mi se blizi menstruacija a ja nemam bas neke simptome za menstruaciju osim sto su mi natekle grudi malo ali me ne bole,ali jedna druga stvar je da me u zadnjih tj. dana boli glava i stomak me prisjeca ponekad i idem na wc cesto ali i prije sam isla..zanima me dali su to neki sintomi trudnoce ili ipak nemoram imat straha za trudnocu,ili je u pitanju prehlada ili nesto drugo...ako moze mala pomoc..da znam dali imam razloga za brigu ili ne..
hvala!!!
P.S. dali je ipak potrebno napravit test za trudnocu ovaj tj.. prije nego dobijem

Dejan Šakoronja, dr. med.

Test na trudnoću napravite samo kad vam izostane menstruacija.
Dakle ne prijed 8.12.2013

Andrea1992

Znaci postoji mogucnost da je u pitanju trudnoca...iako meni cesto menstruacija zna kasnit i do 3-4 dana...kao prosla koja mi je kasnila i 5 dana...
Mene samo zanima dali ipak postoji nakon toga sto sam vam opisala da je u pitanju trudnoca...iako vec danas dobivam male bolove u grudima..pa me zanima samo dali nakon toga postoji mogucnost da je u pitanju trudnoca ili je to zbog promjene vremena ili neka upala...hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mislim da se najvjerovatnije ne radi o trudnoći.

Andrea1992

Vako javila sam se bila prije par dana vezano za svoj slucaj u ovoj temi...i na kraju je menstruacija dosla ipak ali u ponedeljak 9.12. I imam ju jos uvijek ali me nesto jako jako zanima u ponedeljak je ujutro bilo sve normalno ali od ponedeljka do danas ju imam jos uvijek ali na malo cudan ibdrugaciji nacin...i to jako jako malo...pa me zanima..dali je to nesto lose ili je to neki znak ili promjena vremena ipak...zanima me dali to moze bit nesto zbog trudnoce ili nesto...citala sam na internetu da postoji LAZNA menstruacija pa dali je mozda taj moj slucaj vezano uz tu laznu i sta bi to trebalo znacit ako je.. dali je dobro to ili nije..hvala unaprije na odgovoru!!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Radi se o menstruaciji prema opisanom.

Andrea1992

Hvala na odgovoru...ali me ipak brinem,jer mi se nikad nije to desavalo...a sad je prvi puta...pa me zanima dali moram imat brige da nisam trudna ipak ili tako nesto...
Jer sam ju trebala dobit 8.12. Dobila sam ju dan poslije kasnila mi je jedan dan...taj dan mi je bila normalna ali 2-i i 3-i dan ju imam jako malo tek par kapi i ili ipak kad prodem papirom tek onda vidim da imam...imam osjecaj po tome da sutra necu ni imat...pa me zanima dali moram imat briga da nisam trudna ili briga oko neceg drugog...jer nije nikad prije tako bilo a trebala bi ju po necem kao uvijek imat do subote...ako dobro racunam...hvala vam puno na odgovoru i na pomoci...ali ipak mi je prvi puta to pa se brinem...

Andrea1992

Dali bi trebala ic na kakae preglede ili nesto...ako je potrebno ic ili nesto napravit recite sta...jer je samo u ponedeljak bila normalna u utorak,srijedu i cetvrtak danas jako jako malo tek par kapi i to bolje opisano vidljivo na papiru tek nakon brisanja...hvala vam od pomoc

Dejan Šakoronja, dr. med.

Andrea, ako simnjate u trudnoću, napravite test.

Andrea1992

Ma bio mi je bitan vas odgovor...jer imate znanje i to je vas poso..pa mi je trebala vasa pomoc i iskustvo...dali imam brigu za trudnocu...jer mi se nikad to nije desavalo prije...pa sam bila zabrinuta..da mozda nije rijec o trudnoci..dali moram imat zabrinutost za to...jer danas skoro pa ni nemam...ali vase iskustvo je reklo da nema potrebe za brigom...hvala vam puno...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.