darrer femisan A kapi

veoma.zabrinuta22

Dragi doktore,imam PCOS,menstruaciju nisam dobila, 40 dana vec kasni. Moj ginekolog kaze da su mi rijesenje kontr.pilule,al ja bi nesto prirodnije. Citam po iskustvima drugih zena da su femisan kapi A veoma dobre za probleme sa pol.jajnicima? Sta vi mislite da li su stvarno dobre?da probam!
jer pomagajte,nekad me jajnici toliko bole,da mogu reci da je bol ista kao i kod trudova. Hvala unaprijed!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Slažem se s mišljenjem vašeg liječnika. Svako od nas ima pravo izbora i ne mora slušati savjete liječnika.

bonvivan

Poštovani, pijem Diane 35, pa me zanima da li bih smjela koristiti i Femisan A kapi uporedo sa njima.
Hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Možete.

bonvivan

Hvala na brzom odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

Lana4pitanje

Poštovani, željela bih Vas pitati za mišljenje o kapima Femisan A i o čaju od vrkute.

Na raznim forumima čitam da je dobro konzumirati nešto od toga ukoliko imamo ciste na jajnicima, neuredne cikluse i slično. Naravno, znam da je najbolje javiti se liječniku, ali probala bih prirodno pa me zanima, može li uzimanje navedenog škoditi?
Jeste li se sretali u praksi sa slučajevima pogoršanja stanja nakon upotrebe? (Ukoliko je neka pacijentica istakla da je koristila)
Smije li se to uzimati preventivno i na svoju ruku? Da li ste se sretali sa slučajevima poboljšanja?
Unaprijed hvala.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, slobodno možete uzimati navedene preparate. Ne mogu škoditi.

sanidica

Postovani, da li se mogu koristoti Femisan A kapi uz dojenje ? Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Slobodno ih koristite.