dermoid-molim odgovor

ena

Sad mi je 39 god.Kao dijete od 13 operirana mi je dermadoidna cista.Imala sam dva normalna poroda i nikakvih problema .Usljed par bolnih napada u maloj zdjeliciu zadnjih par mjeseci otišla sam kod ginekologa koji mi je detaljnom obradom(UZV color dopler markeri) ustanovio opet dermoid veličine 40x55 Stalno odlazim na kontrole.Razgovarali smo o operaciji ali je rekao da ga brine rez.po sredini stomaka od prijašnje operacije,priraslice ,da ću se jako namučiti i ulio strah u mene.Sad se jako bojim .Živim u manjoj sredini koja ima specijaliziranu ustanovu ali ja više nemam povjerenja.kome da se obratim novac za operaciju nije bitan.I da li je to zaista izvodljivo kod nas.(mislim na prijašnji rez koji se kako doktor kaže njemu nikako ne sviđa.)Barem me ohrabrite.

dr Miro Šimun Alebić, spec.gin

Poštovana, operacija je izvediva i kod nas. Preporučujem da se javite u Kliniku za ženske bolesti i porode u Petrovoj.