Ginekologija i opstetricija


Da bi mogli slati poruke na forum trebate se prijaviti. Novi korisnici mogu se registrirati ovdje. Molimo vas da prije registracije pročitate Pravila za korištenje foruma.

Broj tema: 11777 | Broj poruka: 85227

Forum nije u funkciji!

No pregled objavljenih poruka Vam pruža veliki broj korisnih informacija iz navedenog područja.


diane35


Autor Poruka

manchy

21.07.2004. 09:08

hi!evo ovako imam 16,5 god prvu menstruaciju dobila sam sa12,5 i od tad menstruacije su mi kasnile po 2-3miseca zatim je nisam imala 2godine.obratila sam se za pomoc ginekologu i propisao mi je tablete diane 35 ja sam te tablete uzimala 2 miseca ali bez prekida i od tada sam se udebljala dosta punu logicki gledano to je za mene nemoguce jer sam prije 2godine presla na zdravu prehranu i grudi su mi narasle.Ponovno sam otisla ginekologu i dala mi je da popijem 3 kutije tableta Logoset naravno te tablete pijem sa prekidima 7 dana medutim tezina mi je ostala ista,mene zanima oce li se moja tezina vratiti na normalu nakon sta popijem te 3 kutije tableta logoset?Molim vas odgovorite unaprijed zahvalna.

prof. dr. Marina Ivanišević

14.09.2004. 21:58

Draga Manchy, neće se vratiti tjelesna težina na normalu sa Logestom i nemoj to očekivati. samo dijeta ali ne naglo i ne preoštra