diane35

manchy

hi!evo ovako imam 16,5 god prvu menstruaciju dobila sam sa12,5 i od tad menstruacije su mi kasnile po 2-3miseca zatim je nisam imala 2godine.obratila sam se za pomoc ginekologu i propisao mi je tablete diane 35 ja sam te tablete uzimala 2 miseca ali bez prekida i od tada sam se udebljala dosta punu logicki gledano to je za mene nemoguce jer sam prije 2godine presla na zdravu prehranu i grudi su mi narasle.Ponovno sam otisla ginekologu i dala mi je da popijem 3 kutije tableta Logoset naravno te tablete pijem sa prekidima 7 dana medutim tezina mi je ostala ista,mene zanima oce li se moja tezina vratiti na normalu nakon sta popijem te 3 kutije tableta logoset?Molim vas odgovorite unaprijed zahvalna.

prof. dr. Marina Ivanišević

Draga Manchy, neće se vratiti tjelesna težina na normalu sa Logestom i nemoj to očekivati. samo dijeta ali ne naglo i ne preoštra