impotencija

tina

recimo da imam problem... imam 18 god, i moj dečko isto toliko. I prilikom pokušaja vođenja ljubavi dolazi do problema. Ja sam već bila seksualno aktivna, ali on nije još niti s jednom djevojkom spavao. Naime, njemu se inače normalno "digne", ali kada treba ući u moju vaginu on se spusti. I to već nekoliko puta tako. Ja sa prvi put mislila da je to zbog straha, uzbuđenja i svega što dolazi s prvim putem ali sada više zaista ne znam... a ne znam ni kako da mu pomognem... molim vas, možete li mi vi reći jel se tu može raditi o tome da je impotentan i pomalo o tom problemu... unaprijed hvala...

prof. dr. Marina Ivanišević

draga tina, ovo je pitanje više za psihologa, ali možda da probate ostvariti odnos bez nužne penetracije u rodnicu pa tek nakon drugog , trećeg puta ponovno pokušati se približiti.