diane i ciste

emaaa

Hvala najlepse. Samo bih htela da vas pitam da li na 8 dan kasnjenja menstruacije test daje tacne rezulate? Nemam nikakve simptome, sem povisene temperature od 37-38 i prehladjena sam.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Daje točne rezultate, svakako.

emaaa

Samo da naglasim da mislim na onaj test sa trakom (kucni), nisam se prethodno lepo izrazila.

emaaa

Test trakom sam radila 2 dana kasnjenje ciklusa, pa bih sad 9og dana da ponovim, zato sam htela da cujem vase misljenje happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.