Dojenje, zastita, plodni dani. Trudnoca?

Amra812

Postovani, rodila.sam.prije 3mj, imala.sa mengu 05.11 do 11.11, danas sam.imala.odnos sa zastitom, 5min i.manje, gdje NIJE.DOSLO.NIKAKO.DO.EJAKULACIJE.I KONDOM NIJE PUKAO, na pocetku.odnosa mozda je ulazio.par sekundi dok nije stavio.kondom. Plodni dani su mozda bili a dojim.bebu.
Da li.je moguca.trudnoca ako nije bilo.ejakulacije,.dojim, a zadtita je bila.cijela i nije nikako pukla. I nije bilo ejakuliranja znaci nikako..pozz

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanoj situaciji neće doći do trudnoće. Dojenje prestavlja jednu vrstu kontracepcije.