Druga menstruacija u mjesec dana

ninica7

Prva menstruacija je pocela 4.12 te je trajala do 14.12.
Imala sam spolni odnos 15.12 te sam 16.12 uzela pilulu za dan posle posto mu je "pobjeglo".
E onda 24.12 ponovno sam dobila mengu koja je trajala cak do 31.12 da bi stala i 3.1 opet krvarit pocela i jos uvijek traje.
Da naglasim da imam policisticni jajnik i da sam koristila ab pilule koje ne koristim unazad 2 mj.
Prekjucer sam cak i povracala jer mi je bilo uzasno muka te uradila test na trudnocu koji je negativan,takoder me dosta boli trbuh dosta sam naduta i na dodir me boli trbuh te donji dio leda..
molim vas da mi odgovorite o cemu bi se moglo raditi i dali je moguce da je svemu uzork tableta za dan poslije?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, moguće da je tableta za dan poslije poremetila ciklus. Savjetujem da uradite i hormonsku analizu. Moguće da je došlo do hormonske neravnoteže.