duphaston

Tamara35

Postovani,trudna sam 9 tjedana,blizanacka trudnoca.Pijem duphaston 3×2 .Mislim da sam slucajno napravila razmak izmedju doza 4 sata,umjesto 8.Moze li se ista desiti sto je razmak kratak?Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, nema razloga za brigu, ništa se ne može desiti.

Tamara35

Poštovani,

već ga pijem skoro mjesec i pol mjeseca (sada sam trudna 11 tjedana blizanačka trudnoća), nekad mi se desi da mislim da ga popijem u razmaku od sat vremena (mada nije tako ali eto ). Inače pijem 3*2 . Ako slučajno popijem 4 tablete u roku sat vremena mogu li naškoditi bebama, ima li neka doza koja im šteti ?

Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, duphaston ne može naštetiti bebama. To je samo dodatak na hormon progesteron kojeg tijelo normalno luči u trudnoći u visokim koncentracijama.

buba285

Poštovani, radi zakašnjele menstruacije dobila sam duphaston tablete 2x1kroz 10 dana, nedavno su mi otkrivena dva dobroćudna tumora u dojci pa me zanima mogu li te tablete negativno utjecati na tumore ili ih mogu normalno uzimati?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, slobodno možete uzimati Duphaston