Dvije menstruacije u jednom mjesecu

andjela20

Večer, moja redovna menstruacija je bila prije 12 dana i prije 2 dna sam dobila menstruaciju al jako je slabo i krv je smede boje. Medutim sinoc sam imala nezasticeni odnos s deckom pa me zanima jel mogu zatrudnit ili ne. Jer citala sam na internetu puno o laznoj menstruaciji u trudnoci
Hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno se radi o periovulacijskom krvarenju a nikako ne o menstruaciji.