potkozna bradavica

ciketa

Dobar dan,molim vas za savjet sta da radim.Imam kcerku 14 joj je godina,prvu menstruaciju je dobila sa 11 godina.Trenutno je u toj fazi evo treci dan i sinoc primjetim kvrzicu na lijevoj strani donjeg extr tj preponi koja je bolna.Imala je boju koze i malo zagnojena,stavljam joj od sinoc oblogu od kantarionovog ulja i jutros je ta kvrzica promijenila boju sad je crne boje iz koje trenutno izlazi krvava tecnost.Molim vas za Vase misljrnje tako sam zabrinuta,bol je i dalje prisutna ali manje,jutros sam joj opet stavila oblogu.Molim Vas za sto brzi odgovor.Unaprijed zahvalna zabrinuta majka.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Riječ je vjerovatno o upali ležišta dlake. Savjetujem antibiotsku mast izvana, npr. Betrion.

ciketa

Hvala Vam malo ste mi olaksali --laku noc Vam zelim

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.