Efox 500 mg

Lana_1

Postovani, imam pitanje, danas sam bila kod svoje doktorice, propisala mi je Efox 500 mg, da pijem 2×1 svakih 12h, da pijem 7 dana i onda da ne pijem 2 dana i da onda mokrim i ondnesem tu mokracu u Medicinsku mikrobiologiju s parazitologijom. Eh sada ja mokracu mogu odnijeti samo ponedjeljkom i srijedom da li trebam danas odmah piti te antibiotike onda bih zavrsila u utorak, i mokracu mogu odnijeti tek onda u drugi ponedjeljak ili da pocnem piti od petka pa da pijem 7 dana popila bi ih do petka i onda 2 dana ne pit kao sto je rekla i ponedjeljak mokriti i odnijeti uzorak?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Krenite uzimati već danas. Nakon prestanka antibiotika urin se radi nakon tjedan dana. Nikako ne ranije.