enterokokus - trudnoca

misstanja

Mom muzu je danas na pregledu kod urologa konstantovana bakterija enterokokus i prepisana odgovarajuca terapija.

Ja sam bila kod ginekolologa na pregeldu pre 2 nedelje, uradjen mi je CB i VB i sve je bilo u redu. Nemamo sesexsualne odnose 2 meseca, ja sam u drugom stanju i zbog nekih problema nismo imali odnose.

Da li je onda potrebno da i ja pijem nekiu terapiju???
ili da ponovo idem na kontrolu???
ili da li mozda treba da uradim urinokulturu da bih bila 100 posto sigurna???
hvala unapred

Višnja Tadić, dr. med.

nema potrebe za ponovnom kontrolom.