epiziotomija

simona11

postovani,rodila sam prije 12 dana,radjena mi je epiziotomija i imam samo tri šava,ali izgleda da je jedan otpustio malo prije nego je zarastao.druga dva su super zarasla ali taj jedan koji je na ulazu u rodnicu nikako da zaraste.Koristim bivacic i cesto ispirem ranu i susim ali mi valjda je zbog krvarenja taj dio stalno u vlazi i nikako da zaraste.Imate li Vi kakav bolji savjet osim bivacina i susenja kako mi je patronazna rekla?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Balzami peruviani lokalno potiče epitelizaciju.

simona11

hvala lijepa.koliko cesto to smijem koristiti?i koliko se smijem kretati ili sjediti,napominjem da rana nije crvena

Dejan Šakoronja, dr. med.

Jednom dnevno. Režim rada i kretanja normalan.