Geonistin

nika

Da li primjena vaginaleta Geonistin ima ikakvih neželjenih utjecaja za bebu u 38 tjednu trudnoce?

Doc.dr.sc. Sanja Kupešić

Poštovana,
Ne morate se bojati neželjnog učinka Geonistina u 38. tjednu trudnoće i možete ga bez straha primjenjivati.

koka_88

Poštovanje, u 33 sam tjednu trudnoće. Zbog gljivica mi je doktor dao geonistin vaginalete. Nakon iskorištenih 5 vaginaleta mi se pojavio neki "čudan" sadržaj iz rodnice. Taj sadržaj mi djeluje kao djelići kože koja se ljušti. Uplašena sam jer ne znam da li je to od geonistin vaginaleta ili je neki problem vezan uz trudnoću. Doktor je van države i ne mogu ga kontaktirati do utorka. Molim vas za vaše mišljenje. Pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

To su ostaci od nerastopljenih vaginaleta. Ne brinite.