godine starosti

jaca1969

Molim Vas za pomoc i odgovor, imam 48 godina, zeljela bih ostati u drugom stanju, ali su mi mjesecni ciklusi na svakih 20-25 dana, ciklus traje 3 dana, postoji li mogucnost da sam u menopauzi, i kako da izracunam plodne dane, hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana,
obzirom na dob i trajanje ciklusa mala je mogućnost za trudnoću. Preporučio bih Vam da učinite hormonski status kako bi se utvrdilo da li još imate ovulaciju (izbacivanje jajne stanice iz jajnika) što je preduvjet za trudnoću.