Ginekologija i opstetricija


Da bi mogli slati poruke na forum trebate se prijaviti. Novi korisnici mogu se registrirati ovdje. Molimo vas da prije registracije pročitate Pravila za korištenje foruma.

Broj tema: 11777 | Broj poruka: 85227

Forum nije u funkciji!

No pregled objavljenih poruka Vam pruža veliki broj korisnih informacija iz navedenog područja.


Trudnoća


Autor Poruka

marta1145

17.03.2017. 18:40

Poštovani,
Imam 18 godina i pred 2 tjedna sam imala prvi spolni odnos sa dečkom, prije spolnog odnosa me pokušao "raširiti" prstima da bi me manje boljelo. Nakon spolnog odnosa odmah je uzeo kondom dolje i opet me "raširio" svojim prstima. Nisam sigurna je li svršio i da li se obrisao svojim prstima koje je kasnije opet stavio u moju vaginu. Bili su mi neplodni dani no nakon toga menstruacija mi kasni 3 dana. Također i nakon toga imam jako veliki žućkasti iscjedak. Postoji li mogućnost trudnoće?

Ivo Balenović, dr. med.

19.03.2017. 20:20

Poštovana,
ukoliko Vam menstruacija kasni, a niste sigurni da li je ejakulat dospio u rodnicu preporučio bih da napravite test na trudnoću.

Mila23

20.03.2017. 15:05

Postovani. Imala sam mjesecnicu 24.2 ovulaciju pratim kod svog ginekologa koja je bila 14 stog na desnom jajniku je bila ovulacija. Od jucer mi se pojavio mljecno bijeli iscjedak i lagana bol dojki na dodir mjesecnica bi mi trebala doci 24 tog a od ovulacije do danas je proslo 6 dana sad me zanima dali je to znak zeljene trudnoce ili neceg drugog? Iscjedan nema mirisa .. unaprijed hvala na odgovoru

Ivo Balenović, dr. med.

21.03.2017. 01:10

Poštovana,
još je nemoguće odgovoriti na pitanje radi li se o trudnoći. Ukoliko bi iduća menstruacija kasnila svakako napravite test na trudnoću. Simptomi koje navodite mogu biti znakovi rane trudnoće ali i u sklopu PMS-a.