Hematom u 18.tj

ladyann

Pozdrav, imam jedno pitanje..
Naime, trudna sam 18 +1 i danas na kontroli mi je ginekologica rekla da se pojavio hematom na uscu maternice.. 20x11 mm... također piše uz sve to i placenta... s obzirom da mi ona nije dala neko objašnjenje osim da mirujem dali mi možete objasniti dali je moguće da hematom dođe u ovom tjednu i dali imam razloga za brigu... Lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Moguć je hematom svakako u bilo kojoj dobi trudnoće. Mirujte. Duphaston 2x1, Mg.
Kontrola za 2 tj. UZV