Dali postoji mogućnost trudnoće

Klau745

Poštovani malo sam zbunjena vec 5mj.radimo na bebici,zadnji PMS sam imala 10.3 i sljedeću sam trebala dobiti 7.4 inače mi je ciklus 28dana dan gore ili dolje međutim kasnila mi je i ja sam radila test 11.4 ujutro i bio je pozitivan pojavile su se dvije crtice jedna normalna skroz crvena a druga je bila blijedo ružičasta i isti dan sam radila još jedan test ali popodne i bio je negativan,međutim ja sam 12.4 dobila sad me zanima dali postoji mogućnost da sam ipak trudna.hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći ako ste dobili menstruaciju.

Klau745

Hvala vam na odgovoru,sad me zanima kako izračunati plodne dane posto mi je manga kasnila a inače mi je ciklus 28 dana a ovaj mj.32 dana a dobila sam 12.4,hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Od 21.4 do 30.4.