herpes?

joj

20-ak dana nakon rizičnog spolnog odnosa na vanjskim usnama su mi se pojavili mjehurući okupljeni na jednom mjestu, veći i manji, i sada već 2 mjeseca nema promjene. osim toga već dvije godine mi natiču žljezde na području prepona, i bliže spolnom organu, periodično nastane tvrda nateklina koja se povuče. uz to imam neredovite mjesečnice koje su u posljednje vrijeme obilne i pojavljuju se 2 puta mjesečno. do srpnja neću moći ići kod svog ginekologa, željela bi saznati do tad otprilike što bi mi sve moglo biti. samo herpes ili?

Miro Šimun Alebić, dr. med.

Najvjerojatnije samo (?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!) herpes. Na kontrolu i savjetovanje s ginekologom !