Himen

SiaSia

Imam 31 godinu,nisam imala odnose. Nedavno sam počela koristiti vibrator,no n ne može ući više od 14 cm,dalje ka da udara u neki zid. Je li moguće da mi himen još nije probijen? Navodno bi se trebao nalaziti na ulazu,no je li moguće da je kod mene toliko duboko?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Himen davno nemate. Rodnica ima svoj kraj.Dakle dolazite do kraja rodnice s vibratorom.