HORMONI

mirelkov

POŠTOVANI!IMAM JEDNO PITANJE ZA VAS.POKUŠAVAM ZATRUDNJETI VEĆ 5 GODINA.PRVO JE MUŽEV SPERMIOGRAM BIO LOŠ PA JE BIO NA OPERACIJI VARIKOKELE PA SE SPERMIOGRAM POPRAVIO U NORMOZOOSPERMIA.JA IMAM CIKLUSE 35-42 DANA I USTVARI NISAM SIGURNA DA LI IMAM OVULATORNE CIKLUSE.SLUZ NEMAM SVAKI MJESEC.DALI BEZ SLUZI NEMA OVULACIJE?MOLIM VAS DA MI OBJASNITE OVAJ NALAZ HORMONA KOJI SAM RADILA 5.DAN CIKLUSA:ESTRADIOL-110pmol/L;PROGESTERON-3.7nmol/L;LH-3lu/L:FSH-4lu/L;PROLAKTIN-16ug/L;TESTOSTERON UKUPNI-1.2nmol/L;DHEAs-5.8umol/L.MOLILA BI ODGOVOR ČIM PRIJE.UNAPRIJED ZAHVALJUJEM!

Miro Šimun Alebić, dr. med.

Poštovana,
umjesto komentara nalaza, primite savjet i javite se ginekologu da s nekoliko jednostavnih pretraga ustanovi postoji li mogućnost spontanog začeća. Ako postoji, pomoći će Vam određujući najpovoljnije vrijeme za odnos, ako je ta vjerojatnost mala, uputit će Vas u Klinike koje se bave problemima koje i Vas muče.