hormonska spirala mirena

kika12

imam problem. u 5 mj mi je bilo god dana da sam stavila spiralu mirenu .od tada mi ne sprestaje iscjedak krvavo smedkasti.od mjesec dana 7 dana mi ne ide nista. bila sam na kontroli sve je ok nemam nikakvih tegoba .dobila sam antibiotike i nista .molim vas savjet hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Treba vidjeti da spirala nije pomaknuta ili se spustila niže ili dislocirala u kavumu. Svakako to ne znam. Morali bi napraviti i cervikalne briseve.